PE34507LF-24
DigiKey Part Number
6099-PE34507LF-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34507LF-24
Description
SMC PLUG TO SMC JACK BULKHEAD CA
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMC to SMC RG-223 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Contact Gender
Female
Manufacturer
Pasternack
2nd Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Packaging
Bag
Length
24.00" (609.60mm)
Part Status
Active
Cable Type
RG-223
Style
SMC to SMC
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMC Plug
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Overall Impedance
50 Ohms