PE34462LF-36
DigiKey Part Number
6099-PE34462LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34462LF-36
Description
COAX CBL SMC TO SMC 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMC to SMC RG-316 DS 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
SMC Plug, Right Angle
Length
36.00" (914.40mm)
Style
SMC to SMC
Cable Type
RG-316 DS
1st Connector
SMC Plug, Right Angle
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Overall Impedance
50 Ohms