PE34460LF-12
DigiKey Part Number
6099-PE34460LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34460LF-12
Description
COAX CBL SMA TO SMC 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMC 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMC Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Style
SMA to SMC
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms