PE34437LF-24
DigiKey Part Number
6099-PE34437LF-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34437LF-24
Description
COAX CBL C-TYPE TO C-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial C-Type to C-Type RG-217 24.00" (609.60mm)
Length
24.00" (609.60mm)
Cable Type
RG-217
Style
C-Type to C-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
C-Type Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms