PE34434-36
DigiKey Part Number
6099-PE34434-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34434-36
Description
HN MALE TO HN MALE CABLE 36 INCH
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial HN to HN RG-141 36.00" (914.40mm)
Packaging
Bag
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Type
RG-141
Style
HN to HN
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
HN Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms