PE34323-12
DigiKey Part Number
6099-PE34323-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34323-12
Description
COAX CBL RP-SMA TO N-TYPE 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial RP-SMA to N-Type RG-400 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Style
RP-SMA to N-Type
Cable Type
RG-400
1st Connector
RP-SMA Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms