PE34317LF-12
DigiKey Part Number
6099-PE34317LF-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34317LF-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug, Right Angle
Length
12.00" (304.80mm)
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
Frequency - Max
12.4 GHz