PE34275-36
DigiKey Part Number
6099-PE34275-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34275-36
Description
COAX CBL TNC TO TNC 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial TNC to TNC 36.00" (914.40mm)
Length
36.00" (914.40mm)
Cable Impedance
50 Ohms
Style
TNC to TNC
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
TNC Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
11 GHz