PE34252LF-24
DigiKey Part Number
6099-PE34252LF-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34252LF-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 24.00" (609.60mm)
Category
1st Connector Mounting Feature
Bulkhead - Front Side Nut
Manufacturer
Pasternack
2nd Connector
SMA Plug
Style
SMA to SMA
Length
24.00" (609.60mm)
1st Connector
SMA Jack
Cable Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Panel Mount
Overall Impedance
50 Ohms