PE34224-12
DigiKey Part Number
6099-PE34224-12-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34224-12
Description
COAX CBL SMA TO SMA 12"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 12.00" (304.80mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Length
12.00" (304.80mm)
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Jack
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Female
Overall Impedance
50 Ohms