PE34203LF-36 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Pasternack
In Stock: 0
Datasheet
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type RG-225 36.00" (914.40mm)
PE34203LF-36
DigiKey Part Number
6099-PE34203LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34203LF-36
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Manufacturer Standard Lead Time
4 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Category
2nd Contact Gender
Male
Manufacturer
Pasternack
2nd Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Packaging
Retail Package
Length
36.00" (914.40mm)
Part Status
Active
Cable Type
RG-225
Style
N-Type to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Connector Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Overall Impedance
50 Ohms
1st Connector Mounting Type
Free Hanging (In-Line)
Frequency - Max
400 MHz