PE34182LF-24
DigiKey Part Number
6099-PE34182LF-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34182LF-24
Description
COAX CBL SMA TO SMA 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Length
24.00" (609.60mm)
Style
SMA to SMA
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms