PE34180LF-48
DigiKey Part Number
6099-PE34180LF-48-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34180LF-48
Description
COAX CABLE SMA TO SMA 4'
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial SMA to SMA 48.0" (1.2m) 4.0'
Length
48.0" (1.2m) 4.0'
Cable Impedance
50 Ohms
Style
SMA to SMA
Connector Impedance
50 Ohms
1st Connector
SMA Plug
Overall Impedance
50 Ohms
1st Contact Gender
Male
Frequency - Max
18 GHz