PE34138-36
DigiKey Part Number
6099-PE34138-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE34138-36
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Length
36.00" (914.40mm)
Style
N-Type to N-Type
Cable Impedance
50 Ohms
1st Connector
N-Type Plug
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms