PE33527-24
DigiKey Part Number
6099-PE33527-24-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE33527-24
Description
COAX CBL N-TYPE TO N-TYPE 24"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial N-Type to N-Type RG-178B 24.00" (609.60mm)
Category
2nd Connector
N-Type Plug
Length
24.00" (609.60mm)
Style
N-Type to N-Type
Cable Type
RG-178B
1st Connector
N-Type Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms