PE33521LF-36
DigiKey Part Number
6099-PE33521LF-36-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PE33521LF-36
Description
COAX CBL BNC TO SMA 36"
Detailed Description
Cable Assembly Coaxial BNC to SMA RG-393 36.00" (914.40mm)
Category
2nd Connector
SMA Plug
Length
36.00" (914.40mm)
Style
BNC to SMA
Cable Type
RG-393
1st Connector
BNC Plug
Cable Impedance
50 Ohms
Connector Impedance
50 Ohms
Overall Impedance
50 Ohms