PCA13-PLS
DigiKey Part Number
PCA13-PLS-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
PCA13-PLS
Description
WIRE MARKER CLIP-ON WHITE 300PC
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Wire Marker, Clip-On White Acetal
Category
Cable Diameter
0.130" ~ 0.150" (3.30mm ~ 3.80mm)
Manufacturer
Panduit Corp
Legend
Series
Color
White
Packaging
Bulk
Material
Acetal
Part Status
Active
Operating Temperature
-30°C ~ 90°C