C138X019FJC
DigiKey Part Number
298-20848-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C138X019FJC
Description
LABEL NETWORK ADH
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Polyolefin (PO) White
Category
Applications
Networking
Manufacturer
Panduit Corp
Color - Background
White
Packaging
Bulk
Length
1.380" (35.05mm)
Part Status
Active
Width
0.190" (4.83mm)