C100X025YJD is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
Panduit Corp
In Stock: 11
Datasheet
Similar
Panduit Corp
In Stock: 130.000
Datasheet
Die Cut Polyester (PET) White
C100X025YJD
DigiKey Part Number
298-12177-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
C100X025YJD
Description
LABEL COMPONENT ADH
Customer Reference
Detailed Description
Die Cut Polyester (PET) White
Category
Applications
Component
Manufacturer
Color - Background
White
Packaging
Bulk
Length
1.000" (25.40mm)
Part Status
Obsolete
Width
0.250" (6.35mm)