EXB-V8V150JV is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
CTS Resistor Products
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Bourns Inc.
In Stock: 14.353
Datasheet
Upgrade
YAGEO
15 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Concave, Long Side Terminals