EXB-V4V104JV | |
|---|---|
Manufacturer | |
Manufacturer Product Number | EXB-V4V104JV |
Description | RES ARRAY 2 RES 100K OHM 0606 |
Manufacturer Standard Lead Time | 18 Weeks |
Customer Reference | |
Detailed Description | 100k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Concave |
Datasheet | Datasheet |
EDA/CAD Models | EXB-V4V104JV Models |
Category | Power Per Element 62.5mW |
Manufacturer Panasonic Industry | Temperature Coefficient ±200ppm/°C |
Series | Operating Temperature -55°C ~ 125°C |
Packaging Tape & Reel (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Mounting Type Surface Mount |
Part Status Active | Package / Case 0606, Concave |
Circuit Type Isolated | Supplier Device Package 0606 |
Resistance (Ohms) 100k | Size / Dimension 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm) |
Tolerance ±5% | Height - Seated (Max) 0.028" (0.70mm) |