ERA-8APB6192V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 3.549
Datasheet
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 696
Datasheet
61.9 kOhms ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film