ERA-3ARB104V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Panasonic Industry
In Stock: 791
Datasheet
Direct
Susumu
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Susumu
In Stock: 4.955
100 kOhms ±0.1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film