EEH-ZC1E151P is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
NextGen Components
In Stock: 20.000
Datasheet
Parametric Equivalent
Nichicon
In Stock: 1.434
Datasheet
Nichicon
Chemi-Con
In Stock: 4
Chemi-Con
In Stock: 500
150 µF 25 V Aluminum - Polymer Capacitors Radial, Can - SMD 27mOhm 4000 Hrs @ 125°C