ERJ-XGNJ332Y is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Kamaya Inc.
In Stock: 0
Datasheet
Parametric Equivalent
Kamaya Inc.
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
3.3 kOhms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film