ERJ-6DQF1R0V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Vishay Dale
In Stock: 126.542
Datasheet
1 Ohms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense Thick Film