ERJ-3GEYJ105V is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 2.946
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 0
Datasheet
Stackpole Electronics Inc
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 219
Upgrade
Bourns Inc.
Upgrade
TE Connectivity Passive Product
YAGEO
YAGEO
1 MOhms ±5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film