ERJ-14NF1873U is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
MFR Recommended
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Direct
Vishay Dale
Upgrade
YAGEO
Similar
YAGEO
Similar
187 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film