BEARING-NP5X23
DigiKey Part Number
1188-BEARING-NP5X23-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BEARING-NP5X23
Description
BEARING-NP5X23
Manufacturer Standard Lead Time
5 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Pulley 0.906" (23.00mm) Outer Diameter x 0.276" (7.00mm) Width
Mfr
Type
Packaging
Bulk
Specifications
0.906" (23.00mm) Outer Diameter x 0.276" (7.00mm) Width