HDT-33GN-MB
DigiKey Part Number
1844-HDT-33GN-MB-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
HDT-33GN-MB
Description
O.C. WHITE HEAVY DUTY LED TASK L
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Lamp, Flexible
Category
Lamp/Magnifier Type
Lamp, Flexible
Manufacturer
O.C. White Co.
Voltage
120V
Packaging
Box
Arm
33.00" (838.2mm)