GRT21BR61E225MA02L is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 2.470
Datasheet
2.2 µF ±20% 25V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)