GRT0335C2A3R0CA02J
DigiKey Part Number
490-GRT0335C2A3R0CA02JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C2A3R0CA02J
Description
CAP CER 3PF 100V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3 pF 100V Ceramic Capacitor