GRT0335C1H8R2DA02J
DigiKey Part Number
490-GRT0335C1H8R2DA02JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C1H8R2DA02J
Description
CAP CER 8.2PF 50V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8.2 pF 50V Ceramic Capacitor