GRT0335C1H360GA02D
DigiKey Part Number
490-GRT0335C1H360GA02DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C1H360GA02D
Description
CAP CER 36PF 50V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
36 pF 50V Ceramic Capacitor