GRT0335C1ER91WA02J
DigiKey Part Number
490-GRT0335C1ER91WA02JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C1ER91WA02J
Description
CAP CER 0.91PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
0.91 pF 25V Ceramic Capacitor