GRT0335C1ER15WA02J
DigiKey Part Number
490-GRT0335C1ER15WA02JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C1ER15WA02J
Description
CAP CER 0.15PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
0.15 pF 25V Ceramic Capacitor