GRT0335C1ER15BA02D
DigiKey Part Number
490-GRT0335C1ER15BA02DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRT0335C1ER15BA02D
Description
CAP CER 0.15PF 25V C0G 0201
Manufacturer Standard Lead Time
25 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
0.15 pF 25V Ceramic Capacitor