GRM32MR72A333JA01K
DigiKey Part Number
490-GRM32MR72A333JA01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM32MR72A333JA01K
Description
CAP CER 33000PF 100V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
33000 pF 100V Ceramic Capacitor