GRM329R72A223MA01D
DigiKey Part Number
490-GRM329R72A223MA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM329R72A223MA01D
Description
CAP CER 22000PF 100V X7R 1210
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
22000 pF 100V Ceramic Capacitor