GRM31M7U1H753JA01K
DigiKey Part Number
490-GRM31M7U1H753JA01KTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM31M7U1H753JA01K
Description
CAP CER 75000PF 50V U2J 1206
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
75000 pF 50V Ceramic Capacitor