GRM31A7U3A150JW31D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 3.800
Datasheet
15 pF ±5% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor U2J 1206 (3216 Metric)