GRM2195C2A822JA01J
DigiKey Part Number
490-GRM2195C2A822JA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM2195C2A822JA01J
Description
CAP CER 8200PF 100V C0G 0805
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8200 pF 100V Ceramic Capacitor