GRM2195C1H751GA01D
DigiKey Part Number
490-GRM2195C1H751GA01DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM2195C1H751GA01D
Description
CAP CER 750PF 50V C0G 0805
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
750 pF 50V Ceramic Capacitor