GRM2165C2A241JA01D is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KEMET
In Stock: 215
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 0
Datasheet
Similar
KYOCERA AVX
In Stock: 0
240 pF ±5% 100V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0805 (2012 Metric)