GRM1857U1H362JA44D
DigiKey Part Number
490-GRM1857U1H362JA44DTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM1857U1H362JA44D
Description
CAP CER 3600PF 50V U2J 0603
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3600 pF 50V Ceramic Capacitor