GRM155D71A225KE11J
DigiKey Part Number
490-GRM155D71A225KE11JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM155D71A225KE11J
Description
CAP CER 2.2UF 10V X7T 0402
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
2.2 µF 10V Ceramic Capacitor