GRM1557U1A302JA01J
DigiKey Part Number
490-GRM1557U1A302JA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM1557U1A302JA01J
Description
CAP CER 3000PF 10V U2J 0402
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3000 pF 10V Ceramic Capacitor