GRM033R71C121KA01J
DigiKey Part Number
490-GRM033R71C121KA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM033R71C121KA01J
Description
CAP CER 120PF 16V X7R 0201
Detailed Description
120 pF 16V Ceramic Capacitor