GRM033R71A822KA01J
DigiKey Part Number
490-GRM033R71A822KA01JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM033R71A822KA01J
Description
CAP CER 8200PF 10V X7R 0201
Manufacturer Standard Lead Time
17 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
8200 pF 10V Ceramic Capacitor