GRM033R61A823KE15J
DigiKey Part Number
490-GRM033R61A823KE15JTR-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
GRM033R61A823KE15J
Description
CAP CER 82000PF 10V X5R 0201
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
82000 pF 10V Ceramic Capacitor